Psychologia społeczna

Parlament małp, Banksy. Sprawdź, ile twarzy rozpoznasz. Grafika: Duncan Hull CC BY-NC-SA, https://www.flickr.com/photos/dullhunk/3990265098

Tutaj znaleźć można sylabus współprowadzonych przeze mnie (wraz z mgr. Martą Szymańską-Pytlińską i dr. Filipem Szumskim) zajęć z Psychologii społecznej w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018 (30h).

Warunki zaliczenia przedmiotu:

  • obecność na zajęciach –  dopuszczalne są trzy nieobecności, kolejną można odrobić w innej grupie lub przez dwa tygodnie zaliczyć na dyżurze
  • pozytywny wynik na końcowym kolokwium – test jednokrotnego wyboru ze znajomości literatury obowiązkowej (więcej niż połowa punktów)

Najczęściej zadawane pytania dotyczące przedmiotu

P.: Jak mogę odrobić czwartą nieobecność?
O.: Najprościej przyjść na zajęcia dotyczące tego samego tematu odbywające się w innej grupie, zarówno mojej, jak i mgr. Szymańskiej-Pytlińskiej. W pierwszej sytuacji proszę o podpisanie się na liście obecności swojej grupy. W drugiej sytuacji proszę o wysłanie e-maila do mnie i do osoby prowadzącej drugie zajęcia. Godziny zajęć sprawdzić można w USOSie. Inną możliwością jest przygotowanie się do zajęć i przyjście na dyżur w celu porozmawiania o tematyce zajęć.

P.: Nie mogę przyjść na dyżur, co mogę zrobić?
O.: Często jestem na uczelni poza dyżurem, proszę spróbować umówić się na inny termin drogą e-mailową.